Utorok, 28. júl 2026
Mimoriadne správy
- Londýn posiela Kyjevu technológiu Stone Cloak, má ochrániť drony pred Ruskom
- Pri americkom konzuláte v kanadskom Toronte sa opäť strieľalo, nikto neutrpel zranenia
- Zomrel Milan Knížák, výrazná osobnosť českého umenia a bývalý riaditeľ Národnej galérie
- Obeťou útoku na berlínskom festivale Pride bola poľská občianka
- Top foto dňa (27. júl 2026): Bilboard Trumpa, lesný požiar, prezident SR v Číne a dievča na hojdačke
Zatkli starostu mesta Riace, je podozrivý z podpory nelegálneho prisťahovalectva
Webnoviny 2. október 2018 733
MILÁNO 2. októbra (WebNoviny.sk) – Starostu malého talianskeho mesta Riace v Kalábrii umiestnili do domácej väzby pre podozrenia týkajúce sa podpory nelegálneho prisťahovalectva.
Domenico Lucano skončil v rukách finančnej polície v utorok ráno v rámci vyšetrovania, ktoré podľa tlačovej agentúry ANSA podnietilo prideľovanie vládnych finančných prostriedkov utečencom a žiadateľom o azyl.
[xml_related id="1288435" style="media" /]
SKY TG24 informuje, že obvinenia sa týkajú aj usporadúvania sobášov, vďaka ktorým mohli migranti zostať v krajine legálne.
Lucano je známy svojím pozitívnym vzťahom k migrantom. V jeho meste žije približne dvetisíc obyvateľov, pričom sa v ňom usídlilo aj niekoľko stoviek utečencov.
Viac k témam: Domenico Lucano, imigranti, migranti, prisťahovalci, utečenecká kríza
Zdroj: Webnoviny.sk - Zatkli starostu mesta Riace, je podozrivý z podpory nelegálneho prisťahovalectva © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Sean McCann píše vlastný športový príbeh. Brat nezvestnej Madeleine zabojuje o medailu v Glasgowe
Trnavský kraj má za sebou mimoriadne tragickú sobotu, pri dopravných nehodách zomreli dvaja ľudia – FOTO
Finančné sebavedomie, ale aj pocity osamelosti. Prieskum ukázal, aká je realita mladých Slovákov