Piatok, 19. jún 2026
Mimoriadne správy
- Trump po dohode s Iránom obracia pozornosť na Severnú Kóreu
- Západní spojenci Ukrajiny sľúbili Kyjevu vojenskú pomoc vo výške štyroch miliárd dolárov
- Medveď na diaľnici A1 v Chorvátsku. Úrady varujú vodičov, aby boli pozorní
- Fico sa teší z dobrej kvality dialógu so Zelenským, aj keď na mnohé veci majú rozdielne názory – VIDEO
- Rokovania o americko-iránskej dohode odložili, Teherán kritizuje útoky v Libanone
Medveď zaútočil na dvoch ľudí v meste Fagaroš
Webnoviny 23. október 2017 289
BUKUREŠŤ 23. októbra (WebNoviny.sk) - V Rumunsku napadol medveď dvoch ľudí. Zástupca tamojších úradov Ciprian Sfreja pre agentúru The Associated Press uviedol, že 39-ročný muž utrpel škrabance po celom tele a 14-ročné dievča medveď pohrýzol a poškriabal.
Odporúčame:
Aktualizované: Tínedžer sekerou napadol ľudí na námestí vo Flumse
Obidve obete museli hospitalizovať. Incident sa stal v pondelok ráno v horskom meste Fagaraš. Medveď, ktorý pravdepodobne prišiel do mesta hľadať potravu, z miesta ušiel.
Útoky týchto zvierat v oblasti Brasov sú zriedkavé. V krajine sa nachádza vo voľnej prírode päťtisíc až šesťtisíc medveďov.
Viac k témam: medveď, napadnutie, Rumunsko
Zdroj: Webnoviny.sk - Medveď zaútočil na dvoch ľudí v meste Fagaroš © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Príjmy Islamského štátu z produkcie ropy výrazne klesliNasledujúci článok
Šinzó Abe sa chce vysporiadať so Severnou Kóreou aj so starnutím populácie
Ako vybrať matrac podľa polohy spánku: Sprievodca pre spáčov na boku, chrbte i bruchu
Psychoterapeutka v akcii vás naučí pozerať sa na ľudí inak!
Elektrický, vodný či kombinovaný? Sprievodca rebríkovými radiátormi