Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
- Americký súkromný sektor minulý mesiac znížil počet zamestnancov
10.6.2024 (SITA.sk) - Na viedenskom letisku v nedeľu večer pristálo lietadlo spoločnosti Austrian Airlines, ktoré pri prílete ťažko poškodilo krupobitie. Napriek tomu nikto neutrpel zranenia. Informuje o tom rakúsky vysielateľ ORF.
Lietadlo Airbus A320 na ceste zo španielskeho mesta Palma de Mallorca do Viedne vletelo do búrky, ktorá podľa posádky nebola viditeľná na radare, uviedli aerolínie Austrian Airlines. Stroj pre incident vyslal tiesňové volanie. Napokon sa mu však podarilo bezpečne pristáť.
Podľa prvotných zistení škody utrpeli predné okná na kabíne, nos lietadla a „niektoré obkladové panely“, vysvetlili Austrian Airlines.
Viac k témam: Airbus A320, Búrka, Krupobitie, Letecká doprava, Letisko Viedeň-Schwechat
Zdroj: SITA.sk - Lietadlo vletelo do búrky, vo Viedni pristálo ťažko poškodené (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Horské strediská sú pripravené na zimnú sezónu, do rozvoja investovali desiatky miliónov eur
Slovensko na križovatke. Poslanci dali v prvom čítaní zelenú zrušeniu Úradu na ochranu oznamovateľov
Ministerstvo cestovného ruchu a športu je pre Huliaka zlatá baňa, Demokrati upozorňujú na nadštandardné odmeny – VIDEO