Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
Video: Futbalista dostal počas zápasu infarkt, ale záchranári nemali v sanitke ani defibrilátor
LIBREVILLE 5. marca (WebNoviny.sk) - V priebehu sobotňajšieho zápasu 2. kola najvyššej gabonskej futbalovej súťaže medzi tímami FC Missile a FC Akanda (1:2) došlo k veľkému nešťastiu. Tridsaťročný útočník Herman Tsinga dostal infarkt a zomrel počas prevozu do nemocnice.
Hráč sa v 23. min zápasu zrútil na trávnik. Ihneď k nemu pribehli členovia zdravotníckeho personálu a po chvíli aj sanitka. Tsinga však neprežil cestu do nemocnice.
Podľa miestnych médií sanitka nebola vybavená defibrilátorom ani kyslíkovou maskou. V Gabone sa pred začiatkom aktuálneho ročníka osem mesiacov nehrala najvyššia súťaž, pretože chýbal hlavný sponzor.
Viac k témam: infarkt, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Futbalista dostal počas zápasu infarkt, ale záchranári nemali v sanitke ani defibrilátor © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení Utorok, 17:25
Okamurovi pred domom opäť viala ukrajinská vlajka Utorok, 20:16 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk