Utorok, 27. január 2026
Mimoriadne správy
- Generál Zmeko sa v Bruseli rozlúčil s funkciou, NATO diskutovalo o bezpečnosti Ukrajiny
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
V Kontinentálnej hokejovej lige zvažujú zápas pod holým nebom, kandidátom je Nižnij Novgorod
MOSKVA 24. mája (WebNoviny.sk) - V sezóne 2018/2019 by sa v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) mohol uskutočniť zápas na otvorenom štadióne, hlavným kandidátom na organizáciu súboja je mesto Nižnij Novgorod.
Ako informoval šéf miestneho Torpeda Dmitrij Svatkovskij, v pláne je organizácia takého súboja na futbalovom štadióne, ktorý bude čoskoro hostiť futbalové majstrovstvá sveta.
Odporúčame:
Avangard Omsk chce zorganizovať rozlúčkový zápas pre Jaromíra Jágra, vedenie KHL je zatiaľ proti
"Konzultujeme isté záležitosti s fínskou stranou, veď naposledy sa zápas KHL pod holým nebom konal v Helsinkách. Je to vskutku zaujímavá myšlienka," povedal Svatkovskij. O dátume konania zápasu hovoriť nechcel, keďže do hry stále vstupuje veľa faktorov.
Viac k témam: hokej, KHL, Nižnij Novgorod, Torpedo Nižnij Novgorod
Zdroj: Webnoviny.sk - V Kontinentálnej hokejovej lige zvažujú zápas pod holým nebom, kandidátom je Nižnij Novgorod © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Danko tvrdí, že mu má obvinenie Matečnej zapchať ústa. Jeho vyjadrenia podľa Rašiho škodia vládnej koalícii
Do dvoch dobročinných zbierok na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika možno prispieť už len zopár dní
Členstvo v Trumpovej Rade mieru stojí miliardu eur, pripomenula ministerka hospodárstva Saková