Streda, 17. jún 2026
Mimoriadne správy
- Syn posledného iránskeho šacha odmieta dohodu USA so súčasným režimom
- Top foto dňa (16. jún 2026): Tréner ŠK Slovan Bratislava, protesty Nie G7, Ománsky záliv a návšteva v SAV
- Ruská fregata vypálila varovný výstrel na jachtu v Lamanšskom prielive
- Členské štáty EÚ podporili financovanie deportačných centier mimo Únie
- Slovenskí a maďarskí policajti rozbili sieť nelegálneho predaja liekov, zaistili majetok za milióny – FOTO
Útočník Malkin venoval milióny pozostalým obetí pádu budovy v Magnitogorsku
Webnoviny 9. január 2019 737
MAGNITOGORSK 9. januára (WebNoviny.sk) - Ruský hokejový útočník Jevgenij Malkin venoval 4 milióny rubľov (približne 52-tisíc eur) pozostalým obetí nedávneho nešťastia v Magnitogorsku, ktoré si vyžiadalo 39 životov.
V pondelok 31. decembra 2018 sa zrútila časť desaťpodlažného obytného domu, tragédiu pravdepodobne spôsobil výbuch plynu. Malkin je odchovancom miestneho Metallurgu a v Magnitogorsku stále žijú jeho rodičia. Informácie priniesol ruský portál Championat.com.
Viac k témam: Magnitogorsk, Metallurg Magnitogorsk, zrútenie budovy
Zdroj: Webnoviny.sk - Útočník Malkin venoval milióny pozostalým obetí pádu budovy v Magnitogorsku © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Piešťanské Čajky v náročnom súboji zdolali Marburg v predĺžení a postúpili do Final FourNasledujúci článok
Obranca Ján Ďurica žiada od tureckého klubu Trabzonspor 400-tisíc eur
Hormuzský prieliv sa má otvoriť pre všetkých. Trump odhlalil deň podpísania dohody medzi USA a Iránom
Ruský postup na Ukrajine sa spomaľuje napriek intenzívnym útokom, tvrdia analytici
Spojené kráľovstvo zachytilo v Lamanšskom prielive plavidlo ruskej tieňovej flotily