Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Slovenský súboj zvládla lepšie Čepelová, cez Šramkovú postúpila do finále kvalifikácie v Miami
MIAMI 20. marca (WebNoviny.sk) - Slovenská tenistka Jana Čepelová nasadená ako pätnásta zdolala krajanku Rebeccu Šramkovú za 70 minút dvakrát 6:3 v pondelňajšom zápase 1. kola dvojkolovej kvalifikácie o postup do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji WTA Premier Mandatory Miami Open presented by Itaú v americkom Miami na Floride (21. marca - 2. apríla, dotácia 7 669 423 USD, tvrdý povrch Laykold).
Odporúčame:
Lacko a Gombos postúpili do finále kvalifikácie v Miami, Kovalík nie
Postupujúca bude vo finálovom 2. kole čeliť Ruske Anastasii Potapovovej. Priamo v hlavnej singlovej súťaži v Miami sa zo Sloveniek predstavia Dominika Cibulková a Kristína Kučová.
Dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo:
Jana Čepelová (SR-15) - Rebecca Šramková (SR) 6:3, 6:3 za 70 minút
Viac k témam: Jana Čepelová, Rebecca Šramková, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk - Slovenský súboj zvládla lepšie Čepelová, cez Šramkovú postúpila do finále kvalifikácie v Miami © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Video: Tatar opäť skóroval a prekonal Cígera, Chára s plusovým bodom
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
Zákazníci Tesca rozhodnú, ako sa rozdelia granty vo výške 223 300 EUR na projekty pre mladých
Mladý vodič zišiel v Boleráze z cesty, doplatila na to socha svätého Rochusa – FOTO