Štvrtok, 23. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Samuel Baroš opúšťa Nové Zámky, jeho ďalšie pôsobisko je zatiaľ neznáme
Webnoviny 9. august 2018 696
NOVÉ ZÁMKY 9. augusta (WebNoviny.sk) - Slovenský hokejový brankár Samuel Baroš ukončil spoluprácu s tipsportligovým klubom MHC Nové Zámky. Informuje o tom portál presilovka.sk na facebooku.
Dvadsaťštyriročný brankár prišiel do Nových Zámkov v decembri 2017 po neúspešnej skúške v českom Hradci Králové a stal sa tímovou jednotkou. Za Nové Zámky odchytal 29 zápasov.
Odporúčame:
Aktualizované: Slováci spoznali svoj program v A-skupine na domácich MS v hokeji 2019
"O ďalšom pôsobisku mladého talentovaného gólmana by sa malo rozhodnúť do konca týždňa," referuje Presilovka. Samuel Baroš pred spomenutým príchodom do Nových Zámkov chytal na Slovensku za Zvolen, jeden zápas absolvoval aj v KHL za Slovan Bratislava. V pozícii tretieho brankára bol na MS 2016 v Rusku.
Viac k témam: HC Nové Zámky, Samuel Baroš
Zdroj: Webnoviny.sk - Samuel Baroš opúšťa Nové Zámky, jeho ďalšie pôsobisko je zatiaľ neznáme © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Tréner AS Rím už nepočíta s Gyömbérom, slovenský reprezentant mieri do ŠpanielskaNasledujúci článok
Richard Nagy neobháji medailu na európskom šampionáte, nepostúpil do finále
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Kandidátom KDH na primátora Hlohovca je Ľubomír Petrek, z námestia nemá byť podľa neho parkovisko – VIDEO