Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Rybáriková vyhrala trojsetovú bitku a postúpila do semifinále na turnaji v Gifu
GIFU 5. mája (WebNoviny.sk) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková zvíťazila za 127 minút 6:4, 4:6, 6:2 nad Izraelčankou Juliou Gluškovou v stretnutí piatkového štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF Kagaroo Cup International Ladies Open Tennis v japonskom Gifu. V sobotňajšom semifinále bude Rybáriková hrať s rovnako nenasadenou Thajčankou Luksikou Kumkhumovou.
Gifu - dvojhra - štvrťfinále:
Magdaléna Rybáriková (SR) - Julia Glušková (Izr.) 6:4, 4:6, 6:2 za 127 minút
Viac k témam: Magdaléna Rybáriková, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk - Rybáriková vyhrala trojsetovú bitku a postúpila do semifinále na turnaji v Gifu © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Okamurovi pred domom opäť viala ukrajinská vlajka
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
Majiteľovi značky Zara sa darí napriek konkurencii zo strany predajcov lacnejšieho oblečenia