Utorok, 28. júl 2026
Mimoriadne správy
- Londýn posiela Kyjevu technológiu Stone Cloak, má ochrániť drony pred Ruskom
- Pri americkom konzuláte v kanadskom Toronte sa opäť strieľalo, nikto neutrpel zranenia
- Zomrel Milan Knížák, výrazná osobnosť českého umenia a bývalý riaditeľ Národnej galérie
- Obeťou útoku na berlínskom festivale Pride bola poľská občianka
- Top foto dňa (27. júl 2026): Bilboard Trumpa, lesný požiar, prezident SR v Číne a dievča na hojdačke
Robben po sezóne opustí mníchovský Bayern, médiá špekulujú o jeho ďalšom pôsobisku
Webnoviny 3. december 2018 661
MNÍCHOV 3. decembra (WebNoviny.sk) - Holandský futbalový krídeník Arjen Robben potvrdil, že na konci sezóny 2018/2019 opustí nemecký klub Bayern Mníchov.
"Je to moja posledná sezóna v Bayerne. Odídem po desiatich skvelých rokoch," vyhlásil 34-ročný Robben na stretnutí s členmi mníchovského fanklubu. Túto informáciu neskôr potvrdil aj prezident "Die Roten" Uli Hoeness.
Robben hráva v Bayerne od roku 2009, keď prestúpil z Realu Madrid. Vicemajster sveta 2010 aj držiteľ bronzu z MS 2014 zatiaľ nevie, kam budú smerovať jeho kroky po skončení aktuálneho ročníka.
Nemecké médiá špekulujú o tom, že by už mohol ukončiť kariéru a v Bayerne sa presunúť na funkcionársku stoličku. Je tiež možné, že "lietajúci" Holanďan sa vráti domov a znova si oblečie dres FC Groningen alebo PSV Eindhoven, za ktoré hrával v začiatkoch profesionálnej kariéry.
Viac k témam: Arjen Robben, FC Bayern Mníchov, I. bundesliga
Zdroj: Webnoviny.sk - Robben po sezóne opustí mníchovský Bayern, médiá špekulujú o jeho ďalšom pôsobisku © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Lesný požiar v Škótsku si vyžiadal evakuácie. Situácia zostáva kritická
Lesné požiare pustošia Francúzsko aj Španielsko, evakuovali už viac než 250-tisíc ľudí – FOTO
Starostka Rotterdamu prekonala strach z výšok. Po vyššej volebnej účasti zlanila z ikonickej veže