Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Raúl González ´zradcom´, na twitteri gratuloval Messimu
Webnoviny 15. január 2017 873
Argentínsky futbalista Lionel Messi vyrovnal v sobotu rekord Raúla Gonzáleza. V La Lige dal aspoň jeden gól už 35. súperovi.
BARCELONA 15. januára (WebNoviny.sk) - Argentínsky ofenzívny tromf španielskeho futbalového klubu FC Barcelona Lionel Messi vyrovnal v sobotu rekord Raúla Gonzáleza: v La Lige dal aspoň jeden gól už 35. súperovi. Prispel k domácemu triumfu 5:0 nad Las Palmas.Video: Las Palmas bez šance, Barcelona ukázala svoju silu
Spomenutá 39-ročná niekdajšia ikona konkurenčného Realu Madrid Raúl González verejne pogratulovala Messimu na twitteri, okamžite sa objavili nevraživé komentáre typu "zradca". O desať rokov mladší Argentínčan nastrieľal najviac gólov Atléticu Madrid a FC Sevilla (po 21).
Od svojho debutu v elitnej súťaži na Pyrenejskom polostrove 16. októbra 2004 sa päťnásobný najlepší hráč sveta Messi nepresadil iba proti Xérezu (dva zápasy), Cádizu a Murcii (po jednom dueli). Informácie sú z webu ORF.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Stíhačku v Ruhpoldingu vyhrala suverénne MäkäräinenováNasledujúci článok
Scheyerová prekvapila, v Altenmarkte víťazkou zjazdu
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Kubánsky disident Luis Manuel Otero Alcántara odišiel po odpykaní si trestu do exilu v USA