Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Dvadsaťšesťročný pivot DeMarcus Cousins po 470 zápasoch opúšťa Sacramento.
NEW ORLEANS 20. februára (WebNoviny.sk) - Basketbalisti New Orleans Pelicans sa budú čoskoro môcť popýšiť najtalentovanejšou podkošovou dvojicou v celej NBA. Získajú totiž DeMarcusa Cousinsa zo Sacramenta, dlhodobo najväčšiu hviezdu Kings.Video: Západ ovládol Zápas hviezd NBA, Davis utvoril rekord
Dvadsaťšesťročný pivot vytvorí pod košom dvojičku s "pelikánom" Anthonym Davisom, 52-bodovou hviezdou nedeľňajšieho Zápasu hviezd. "Toto je neuveriteľný víkend. Najprv All-Star MVP a teraz príchod 'Boogieho'. Lepšie to byť nemôže," vravel pre ESPN Davis.
Cousins prezývaný Boogie odohral v NBA celkovo 470 stretnutí s priemermi 21,1 bodu a 10,8 doskoku, v tomto ročníku to strelecky vytiahol až na 27,8 bodu. Pelicans by okrem majstra sveta aj olympijského šampióna Cousinsa mali získať aj izraelského krídelníka Omriho Casspiho, opačným smerom poputujú Buddy Hield, Tyreke Evans, Langston Galloway a výbery v prvom a druhom kole draftu 2017.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Halák žiari v AHL, víťaznú sériu natiahol na 12 zápasovNasledujúci článok
Video: Západ ovládol Zápas hviezd NBA, Davis utvoril rekord
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
Okamurovi pred domom opäť viala ukrajinská vlajka
Majiteľovi značky Zara sa darí napriek konkurencii zo strany predajcov lacnejšieho oblečenia