Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Paul Pogba kritizoval výkony ManUtd, tréner Mourinho mu zakázal rozprávať pred médiami
MANCHESTER 3. októbra (WebNoviny.sk) - Stredopoliar anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Paul Pogba v ostatných týždňoch otvorene kritizoval výkony svojho tímu a dočkal sa odvetného opatrenia zo strany vedenia. Najprv ho kouč José Mourinho zbavil postu kapitána a teraz dostal zákaz vyjadrovať sa pred médiami.
"Červení diabli" prežívajú výsledkovú krízu a francúzsky reprezentant sa po nedávnej domácej ligovej remíze s Wolverhamptonom Wanderers vyjadril, že United by mali najmä na domácom štadióne hrať ofenzívnejšie.
Dvadsaťpäťročný aktuálny majster sveta po utorkovom domácom stretnutí Ligy majstrov proti Valencii (0:0) Pogba síce prišiel medzi novinárov, no oznámil im, že nemôže nič povedať. "Mám zákaz vyjadrovať sa do médií," povedal. Neskôr však na twitteri uverejnil svoju fotku s komentárom: "United, bojujme ďalej."
O vyhrotenom vzájomnom vzťahu medzi Pogbom a Mourinhom sa hovorí už približne dva mesiace. Na pokoji v tíme United nepridávajú ani výsledky z posledných zápasov.
Viac k témam: José Mourinho, Manchester United, Paul Pogba, Premier League, Wolverhamptonu Wanderers
Zdroj: Webnoviny.sk - Paul Pogba kritizoval výkony ManUtd, tréner Mourinho mu zakázal rozprávať pred médiami © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ
Najvyšší súd prejedná odvolanie prokurátora vo veci Kádára zo skupiny sátorovcov
Časť armády v Benine tvrdí, že zosadila prezidenta, jeho okruh to popiera