Štvrtok, 23. júl 2026
Mimoriadne správy
- Pri Moskve sa zrútila najmodernejšia ruská stíhačka Su-57, pilot sa katapultoval
- Útok nožom v Nemecku neprežil zamestnanec banky, páchateľa po rukojemníckej dráme zadržali
- Odvolaný ukrajinský minister obrany odmietol Zelenského ponuky, žiada návrat do funkcie
- Trump pohrozil Iránu tvrdou vojenskou odvetou za ďalšie útoky Húsíov na lode
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
Marián Gáborík a Marko Daňo neposilnia Slovensko na MS v hokeji
Webnoviny 4. apríl 2017 608
BRATISLAVA 4. apríla (WebNoviny.sk) - Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Zdeno Cíger nemôže na májových majstrovstvách sveta rátať s pomocou útočníkov Mariána Gáboríka a Marka Daňa. Už skôr vedel, že na šampionáte sa nepredstavia ani Marián Hossa a Tomáš Tatar.
Odporúčame:
Slovenskí hokejisti začali ďalší týždeň prípravy na MS, Gáborík zrejme Cígerov tím neposilní
"Volal som v utorok ráno s útočníkom Los Angeles Mariánom Gáboríkom. Ospravedlnil sa z reprezentácie, pretože má chronické problémy s kolenom a hrozí mu aj operácia. Marka tiež počas celej sezóny prenasledujú zranenia a najmä sa mu končí kontrakt. Agent mu preto neodporučil štart na šampionáte,“ povedal generálny manažér reprezentácie SR Róbert Švehla pre Nový Čas.
Do začiatku svetového šampionátu je ešte približne mesiac, no Slováci sa už pripravujú na turnaj. V závere aktuálneho týždňa už odohrajú aj prvé dva zápasy, v Odense a Aalborgu ich preveria domáci Dáni.
Viac k témam: hokej, Majstrovstvá sveta v hokeji MS v hokeji 2017, Marián Gáborík, Marko Daňo, slovenská hokejová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk - Marián Gáborík a Marko Daňo neposilnia Slovensko na MS v hokeji © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou
Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
Na pomoc ľuďom po zemetrasení vo Venezuele vyzbierali Slováci už viac ako stotisíc eur