Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Kližan sa nedostal na Wimbledone cez prvé kolo, Chardy mu uštedril aj „kanára“
1.7.2019 (Webnoviny.sk) - Hneď na úvod dohral na Wimbledone aj slovenský tenista Martin Kližan, hoci na rozdiel od krajana Jozefa Kovalíka získal aspoň set. Francúzovi Jérémymu Chardymu podľahol za 139 minút 6:3, 0:6, 3:6, 4:6.
Kližan (56. v rebríčku ATP) až šesťkrát prišiel o svoj servis a popri 9 esách zahral aj 10 dvojchýb (Jeho súper mal bilanciu esá - dvojchyby 11-4).
Čoskoro 30-ročnému Kližanovi londýnska tráva nevonia, v siedmej účasti v hlavnej súťaži po šiesty raz stroskotal už na prvom súperovi.
Wimbledon - dvojhra mužov - 1. kolo
Jérémy Chardy (Fr.) - Martin Kližan (SR) 3:6, 6:0, 6:3, 6:4
Viac k témam: Londýn, Wimbledon
Zdroj: Webnoviny.sk - Kližan sa nedostal na Wimbledone cez prvé kolo, Chardy mu uštedril aj „kanára“ © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Plážové volejbalistky Štrbová a Dubovcová na svetovom šampionáte prehrali s BrazílčankamiNasledujúci článok
Putincevová sa na Wimbledone postarala o senzáciu, vyradila svetovú dvojku
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
Zákazníci Tesca rozhodnú, ako sa rozdelia granty vo výške 223 300 EUR na projekty pre mladých
Mladý vodič zišiel v Boleráze z cesty, doplatila na to socha svätého Rochusa – FOTO