Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Kližan s Kovalíkom neuspeli v úvodnom kole štvorhry na turnaji v Hamburgu
HAMBURG 25. júla (WebNoviny.sk) - Slovenskí tenisti Jozef Kovalík a Martin Kližan nepostúpili do štvrťfinále štvorhry na turnaji ATP World Tour 500 German Tennis Championships v nemeckom Hamburgu (dotácia 1 753 255 eur, antuka).
V stredajšom stretnutí 1. kola prehrali za 90 minút 2:6, 7:6 (5), 4:10 (zápasový tajbrejk) s čilsko-argentínskym tandemom Julio Peralta, Horacio Zeballos.
Štvorhra mužov - 1. kolo:
Julio Peralta, Horacio Zeballos (Čile/Arg.) - Martin Kližan, Jozef Kovalík (SR) 6:2, 6:7 (5), 10:4 (zápasový tajbrejk) za 90 minút
Viac k témam: ATP World Tour 500, Jozef Kovalík, Martin Kližan, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk - Kližan s Kovalíkom neuspeli v úvodnom kole štvorhry na turnaji v Hamburgu © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Manchester United má záujem o vicemajstra sveta Rebiča, má zvýšiť konkurenciuNasledujúci článok
Hokejista Jarome Iginla ukončí v pondelok kariéru, Stanley Cup nezíska
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
dm spravila unikátny prieskum medzi Slovákmi: Ako sa staráme o naše zdravie a krásu?
USA porušujú medzinárodný poriadok a ohrozujú suverenitu Dánska, tvrdí Korčok – VIDEO