Nedeľa, 21. december 2025
Mimoriadne správy

Jaroslav Janus bude pokračovať v Česku, dohodol sa na spolupráci s vicemajstrom extraligy

 Webnoviny   2. november 2017  176  
Jaroslav Janus bude pokračovať v Česku, dohodol sa na spolupráci s vicemajstrom extraligy

LIBEREC 2. novembra (WebNoviny.sk) - Slovenský reprezentačný brankár Jaroslav Janus bude v kariére pokračovať v drese úradujúceho vicemajstra najvyššej českej hokejovej súťaže Bílí Tygři Liberec.

Dvadsaťosemročný gólman bol bez angažmánu po tom, ako v októbri opustil káder Slovana Bratislava.

Janus sa s Libercom dohodol na spolupráci do 30. apríla 2018. V českej lige pôsobil už v sezóne 2016/2017, v mužstve Litvínova dosiahol úspešnosť zásahov viac ako 93 percent. Janus v tíme nahradí krajana Jána Lašáka, ktorý v lete ukončil aktívnu hráčsku kariéru. Informácie zverejnil oficiálny web Liberca.



Viac k témam: hokej, Jaroslav Janus
Zdroj: Webnoviny.sk - Jaroslav Janus bude pokračovať v Česku, dohodol sa na spolupráci s vicemajstrom extraligy © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.