Piatok, 24. júl 2026
Mimoriadne správy
- Peňaženka ako najcitlivejší orgán? Rusko výrazne obmedzuje práva kritikov Kremľa žijúcich v zahraničí
- Na hore Fudži zomrel švajčiarsky turista, 99-ročnú ženu sa však podarilo zachrániť
- Stovky ľudí evakuovali loďami z polostrova Cap Ferret pre rýchlo sa šíriaci požiar
- Kritizovala pomoc Ukrajine, teraz ju podporuje. Loomerová navštívila Kyjev a stretla sa so Zelenským
- Lodné spoločnosti po ruských útokoch prerušili plavby do ukrajinských prístavov v Čiernom mori
Hrnka a Skalický z Banskej Bystrice zabojujú o majstrovstvá sveta, pripoja sa k reprezentácii
Webnoviny 25. apríl 2018 576
PIEŠŤANY 25. apríla (WebNoviny.sk) - Po stredajšom triumfe slovenskej hokejovej reprezentácie nad mužstvom Kórejskej republiky (2:1) čakajú káder národného tímu zmeny.
Vo štvrtok sa k družstvu pridajú finalisti českej extraligy Marek Čiliak, Marcel Haščák a Tomáš Marcinko, v piatok zase dvojica slovenských šampiónov Tomáš Hrnka a Pavol Skalický.
Odporúčame:
Slovenskí hokejisti vydreli víťazstvo nad Kóreou, skórovali až v tretej tretine
Informoval o tom generálny manažér tímu SR Miroslav Šatan. Aktuálne ešte nie je známe, kto slovenskú reprezentáciu opustí. "Odchody budú, musíme urobiť to rozhodnutie. Pošleme domov dvoch útočníkov," prezradil Šatan a potvrdil, že oslovil aj trio Branko Radivojevič, Tomáš Starosta a Peter Ölvecký z Dukly Trenčín. Z majstrovskej Banskej Bystrice nehovoril s Tomášom Surovým.
"Pavla Skalického čakajú vo štvrtok nejaké vyšetrenia, ale nemalo by to byť nič vážne," poznamenal Šatan.
Viac k témam: Pavol Skalický, slovenská hokejová reprezentácia, Tomáš Hrnka
Zdroj: Webnoviny.sk - Hrnka a Skalický z Banskej Bystrice zabojujú o majstrovstvá sveta, pripoja sa k reprezentácii © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Na pomoc ľuďom po zemetrasení vo Venezuele vyzbierali Slováci už viac ako stotisíc eur
Lavrov vyhlásil, že sa stretne s Rubiom, rokovať budú o vojnách na Ukrajine aj Blízkom východe
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou