Sobota, 9. máj 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (8. máj 2026): Tyršovo nábrežie, výstava, galaxia Messier 77, požiar a cyklistické preteky
- Ukrajinské drony menia vojnu. Rusi podľa analytikov už nemajú bezpečné miesto
- Svedectvá o mučení v ruských väzniciach. Ukrajinských zajatcov „lámali ako psov“
- Turecká polícia zadržala desiatky ľudí v kauze istanbulského starostu Imamogla
- Nemecko chce zrušiť právo veta v EÚ. Berlín varuje pred „paralýzou“ rozhodovania
Hmyz sme mali v očiach aj ústach, vravel kanonier Kane po zápase na MS vo futbale 2018
Webnoviny 19. jún 2018 474
VOLGOGRAD 19. júna (WebNoviny.sk) - Aktérov pondelňajšieho stretnutia Tunisko - Anglicko (1:2) na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku (14. júna - 15. júla) poriadne zamestnával aj nepríjemný hmyz.
Štadión vo Volgograde sa nachádza neďaleko najväčšej európskej rieky Volgy a milióny múch, komárov či chrobákov nie sú vzhľadom na zmenu ročného obdobia nezvyčajné. Aj keď je tento hmyz neškodný, početný roj dokáže človeku poriadne znepríjemniť život.
Odporúčame:
Video: Anglicko na MS vo futbale 2018 zlomilo odpor Tuniska až v nadstavenom čase
"Vedeli sme, že tam bude dosť múch, ale keď sme vybiehali na predzápasovú rozcvičku, bolo ich omnoho viac, než sme si mysleli," povedal dvojgólový hrdina Angličanov Harry Kane. "Okolo nás liezlo strašne veľa chrobákov, lietajúci hmyz sme mali dokonca v očiach, niekedy aj v ústach, no myslím si, že sme to zvládli dobre," doplnil 24-ročný kapitán "Albiónu".
"Bolo to dosť nepríjemné, ale bolo to rovnaké pre oba tímy," podotkol Ashley Young. Naopak, tuniský kouč Nabil Maaloul povedal, že hmyz nevnímal, pretože sa sústredil iba na zápas a hru svojho mužstva.
Viac o téme: Majstrovstvá sveta MS vo futbale 2018:
Viac k témam: futbal, Majstrovstvá sveta MS vo futbale 2018 v Rusku
Zdroj: Webnoviny.sk - Hmyz sme mali v očiach aj ústach, vravel kanonier Kane po zápase na MS vo futbale 2018 © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ráno pred cestou lietadlom nechľastajte. Šéfovi Ryanairu sa to nepáči
Hantavírus: evakuácie pokračujú, WHO sleduje desiatky kontaktov, riziko podľa expertov zostáva nízke
Nemecká polícia zasiahla proti krajne pravicovým mládežníckym skupinám