Piatok, 24. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Foto: Erik Černák sa na dovolenke dozvedel nepríjemnú správu, v Košiciach mu zhorelo auto
Webnoviny 15. júl 2019 602
15.7.2019 (Webnoviny.sk) - Slovenský hokejový reprezentant Erik Černák prišiel v noci z nedele na pondelok o auto, ktoré zhorelo na jednej z ulíc v širšom centre Košíc.
"Následkom požiaru došlo k obhoreniu a poškodeniu prednej časti vozidla, interiéru a motorovej časti vozidla. Poškodenému majiteľovi vznikla požiarom doposiaľ nezistená škoda prevyšujúca sumu 133.000 eur," píšu policajti na svojej facebookovej stránke.
Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin poškodzovania cudzej veci. Mladý obranca zo zámorskej NHL je v súčasnosti mimo vlasti na dovolenke.
Viac k témam: Polícia SR, požiar
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Erik Černák sa na dovolenke dozvedel nepríjemnú správu, v Košiciach mu zhorelo auto © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Sereď ulovila veľkú rybu, na hosťovanie prichádza brankár ArsenaluNasledujúci článok
Martin Škrtel je údajne blízko k prestupu, mal by ostať v Turecku
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Fico by mohol vypustením „lex Beneš“ z Trestného zákona vyriešiť napätie v spoločnosti, tvrdí šéf Maďarskej aliancie Gubík
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry