Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Federer bude obhajovať titul na Hopmanovom pohári, turnaj berie ako prípravu na Australian Open
PERTH 26. júna (WebNoviny.sk) - Švajčiarsky tenista Roger Federer potvrdil, že sa na prelome rokov súčastní na Hopmanovom pohári v austrálskom Perthe (29. decembra 2018 - 5. januára 2019) v spoločnosti krajanky Belindy Bencicovej, s ktorou ostatný raz triumfoval na tomto podujatí.
Odporúčame:
Nadal predbehol Federera na čele rebríčka, Kovalík poskočil o 33 miest
Dvadsaťnásobný grandslamový šampión sa na Hopmanovom pohári predstaví po piatykrát, dosiaľ má z neho dve prvenstvá (2001, 2018). "Tento turnaj je dokonalá príprava na Australian Open," zdôvodnil svoje rozhodnutie 36-ročný rodák z Bazileja Federer.
Účasť na tradičnej ouvertúre tenisovej sezóny potvrdil aj nemecký pár Alexander Zverev a Angelique Kerberová. Tí naposledy vo finále nestačili práve na spomenuté švajčiarske duo.
Viac k témam: Hopmanov pohár, Roger Federer, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk - Federer bude obhajovať titul na Hopmanovom pohári, turnaj berie ako prípravu na Australian Open © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Konsolidácia je tak smutný príbeh, že tu už strácam svoj zmysel pre humor, tvrdí expremiérka Radičová – VIDEO
Pod Spišským hradom otvorili unikátny športový areál, Nordpark v Žehre spája pohyb a históriu