Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
- Rusko na Ukrajine za uplynulý týždeň stratilo viac ako 10-tisíc vojakov
Pre zosuv pôdy pri meste Volcan sa niektorí účastníci Rely Dakar nestihli v utorok dostať do bivaku v Salte.
BRATISLAVA 11. januára (WebNoviny.sk) - Organizátori zrušili stredajšiu 9. etapu motoristickej Rely Dakar 2017 v Južnej Amerike. Dôvodom je skutočnosť, že pre zosuv pôdy pri meste Volcán sa niektorí účastníci nestihli v utorok dostať do bivaku v Salte na severe Argentíny.Svitko sa v ôsmej etape Dakaru držal, desiatka mu však ušla
Deviata etapa mala štart v spomenutom meste a naplánovaný cieľ po 977 km v inom argentínskom meste Chilecito. Meraný úsek by pre motocykle, štvorkolky, automobily aj kamióny mal 406 km. Nepriazeň počasia a s ňou spojené komplikácie výrazne ovplyvňujú priebeh podujatia. Už predtým zrušili 6. etapu, 5. aj 8. etapu skrátili a trať 7. etapy výrazne zmenili. Informácie priniesol napríklad web Fox Sports.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Video: Manchester United dosiahol deviate víťazstvo za sebouNasledujúci článok
Traja Slováci na Australian Open skončili, Lacko postúpil
Milenka. Silný, bolestne krásny román o láske, vine a žene, ktorá milovala zakázaným srdcom
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ
Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO