Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
BRATISLAVA 5. februára (WebNoviny.sk) - Bývalý slovenský futbalový reprezentant David Depetris sa stal staronovou posilou úradujúceho šampióna Spartaku Trnava.
Túto informáciu priniesol klub prostredníctvom sociálnej siete facebook. Tridsaťročný útočník sa do "slovenského Ríma" vracia po necelých troch rokoch.
V sezóne 2015/2016 tu odohral v červeno-čiernych farbách 22 zápasov, v ktorých dosiahol pätnásť gólov. Naposledy pôsobil v argentínskom tíme Club Atlético Sarmiento, kde bol na hosťovaní z Huracánu.
David Depetris získal slovenské občianstvo v roku 2013 a s dvojkrížom na hrudi odohral v dvoch priateľských stretnutiach dovedna 77 minút.
Viac k témam: FC Spartak Trnava
Zdroj: Webnoviny.sk - David Depetris bude opäť hrať v Trnave, naposledy pôsobil v Argentíne © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk