Utorok, 28. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Samit Trojmoria bude o rok na Slovensku, potvrdil prezident Pellegrini – VIDEO
- Nemecký kancelár Merz potvrdil plánovanú návštevu Slovenska, informoval premiér Fico – VIDEO
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
Crvena zvezda uspela s odvolaním proti trestu UEFA a zápasy Ligy majstrov odohrá aj s divákmi
Webnoviny 30. august 2018 571
NYON 30. augusta (WebNoviny.sk) - Srbský futbalový klub Crvena zvezda Belehrad uspel s odvolaním proti trestu uzavretia štadióna za výtržníctvo fanúšikov. Európska futbalová únia (UEFA) o tom informovala tesne pred štvrtkovým žrebom skupinovej fázy Ligy majstrov, v ktorej sa Crvena zvezda predstaví prvýkrát v modernej ére.
Odporúčame:
Škriniarov Inter v Lige majstrov narazí aj na FC Barcelona, žreb skupín rozhodol aj o súperoch Hamšíkovho Neapola
Belehradský tím na ceste do LM zdolal v 3. predkole slovenského majstra Spartak Trnava po domácej remíze 1:1 a víťazstve v predĺžení v Trnave 2:1.
Viac k témam: Crvena zvezda Belehrad, FC Spartak Trnava, Liga majstrov, UEFA Európska futbalová únia
Zdroj: Webnoviny.sk - Crvena zvezda uspela s odvolaním proti trestu UEFA a zápasy Ligy majstrov odohrá aj s divákmi © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
US Open (2. kolo – dvojhra žien): Výsledky štvrtkových zápasovNasledujúci článok
US Open (2. kolo – dvojhra mužov): Výsledky štvrtkových zápasov
Keď poslušná dáma stretne mrzutého polorka a preskočí iskra... Je to Zakázaná láska
Susko sa odvolal voči rozhodnutiu Najvyššieho správneho súdu nezbaviť Juraja Klimenta funkcie sudcu
Ficova vláda vedie Slovensko do bankrotu, SaS má jasné riešenie na naštartovanie ekonomického rastu