Pondelok, 8. jún 2026
Mimoriadne správy
- Fínsky súd poslal podnikateľa do väzenia za obchodovanie s thajskými zberačmi bobúľ
- Maďarský protikorupčný úrad žiada vyšetrovanie Orbánovej éry pre miliardové podvody
- Londýn chce prinútiť technologické firmy blokovať nahé fotografie detí
- Zelenskyj potvrdil návštevu Abramoviča v Kyjeve. Putinovi cez neho odkázal, že Ukrajina sa nevzdá Donbasu
- Francúzske stíhačky NATO zostrelili nad Lotyšskom bezpilotné lietadlo
Chce byť slávna, tak vytiahla moje meno, tvrdí Ronaldo po obvinení zo znásilnenia
Webnoviny 2. október 2018 708
TURÍN 2. októbra (WebNoviny.sk) - Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo sa rozhodol reagovať na slová Američanky Kathryn Mayorgovej, ktorá tvrdí, že ju 5-násobný najlepší hráč sveta v roku 2009 znásilnil v hotelovej izbe v Las Vegas.
Podľa nemeckého denníka Der Spiegel za ňou neskôr údajne poslal niekoľkých ľudí, ktorí jej mali zaplatiť 375-tisíc dolárov za mlčanie.
[xml_related id="1285389" style="media" /]
Majster Európy spred dvoch rokov sa bráni tvrdením, že pri akte s Američankou nešlo o znásilnenie, ale priateľský sex. "Je to ´fake´, vymyslená správa," uviedol Cristiano Ronaldo prostredníctvom instagramu a podotkol, že spomenutá žena sa chce na ňom "priživiť".
"Chce sa akurát spropagovať na mojom mene, ale to normálne. Chce byť slávna, tak vytiahla moje meno. Je to súčasť práce. Ja som však šťastný človek," dodal 33-ročný rodák z Madeiry.
Viac k témam: Cristiano Ronaldo, Kathryn Mayorgová, znásilnenie
Zdroj: Webnoviny.sk - Chce byť slávna, tak vytiahla moje meno, tvrdí Ronaldo po obvinení zo znásilnenia © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Úrad vlády sa pre konsolidáciu sťahuje do nových priestorov, ukončil prenájom v centre Bratislavy
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Bratislavské mestské kúpaliská otvárajú letnú sezónu, návštevníkov čakajú aj výhodnejšie online vstupenky