Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Čepelová si vybojovala účasť na turnaji US Open v New Yorku, Kučová nepremenila súboj na postup
23.8.2019 (Webnoviny.sk) - Slovenská tenistka Jana Čepelová si vybojovala účasť v hlavnej súťaži na blížiacom sa grandslamovom turnaji US Open v New Yorku. V piatkovom stretnutí finálového 3. kola kvalifikácie dvojhry žien si poradila s Jaimee Fourlisovou z Austrálie 6:4, 6:2.
Naopak, nedarilo sa ďalším dvom slovenským nádejam. Kristína Kučová nepremenila dobre rozohraný súboj na postup, keď s Češkou Terezou Martincovou, 27. nasadenou, prehrala 6:4, 2:6, 2:6.
Lukáš Lacko v rozhodujúcom súboji kvalifikácie dvojhry mužov nestačil na Nemca Tobiasa Kamkeho (5:7), 3:6.
Viac k témam: US Open
Zdroj: Webnoviny.sk - Čepelová si vybojovala účasť na turnaji US Open v New Yorku, Kučová nepremenila súboj na postup © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Zelené slogany už nestačia: pravidlá pre udržateľnosť sa sprísňujú
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Nová napínavá a prekvapivá Freida McFadden - Milá Debbie