Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
LONDÝN 15. septembra (WebNoviny.sk) - Taliansky futbalový tréner FC Chelsea Maurizio Sarri by chcel prestať fajčiť, no nedokáže to. Päťdesiatdeväťročný kouč počas pôsobenia v Taliansku fajčil často aj na striedačke, v Anglicku to je zakázané.
Odporúčame:
V nominácii na svetovú jedenástku roka 2018 podľa FIFA sú Ronaldo, Messi a aj bývalý hráč Košíc
Rodák z Neapola priznal, že sa so zlozvykom snaží skoncovať a viedol ho k tomu i jeho otec. "Žiaľ, aktuálne nedokážem prestať. Mohol by som sa skúsiť nefajčiť rok či dva. Viac nie. Potom by som znovu začal," zhodnotil Sarri.
Chelsea má s novým trénerom úspešný vstup do sezóny 2018/2019, hráči "The Blues" zvíťazili vo všetkých štyroch stretnutiach Premier League. Sarri predtým viedol tri roky SSC Neapol so slovenským kapitánom Markom Hamšíkom.
Viac k témam: FC Chelsea, Maurizio Sarri, Premier League, SSC Neapol
Zdroj: Webnoviny.sk - Bývalý tréner Hamšíka chce prestať fajčiť, ale nedokáže to © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
Mladý vodič zišiel v Boleráze z cesty, doplatila na to socha svätého Rochusa – FOTO
Stretnutie Fica s Trumpom zapadá do politiky na štyri svetové strany, tvrdí šéf obchodnej komory