Piatok, 23. január 2026
Mimoriadne správy
- Generál Zmeko sa v Bruseli rozlúčil s funkciou, NATO diskutovalo o bezpečnosti Ukrajiny
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Borussia Dortmund už nepočíta so strelcom zlatého nemeckého gólu z majstrovstiev sveta 2014
24.5.2020 (Webnoviny.sk) - Mario Götze definitívne opustí nemecký futbalový tím Borussia Dortmund po tejto sezóne. Potvrdil to športový riaditeľ BVB Michael Zorc. "Dospeli sme k spoločnému rozhodnutiu, že už nebudeme pokračovať v spolupráci," uviedol Zorc pre TV Sky.
Dvadsaťsedemročný útočník bol členom kádra Borussie Dortmund od roku 2016, keď sa do svojho takmer materského klubu vrátil z Bayernu Mníchov. Götze zostane zapísaný v histórii futbalu ako strelec zlatého nemeckého gólu v predĺžení finále MS 2014 v zápase proti Argentíne.
Viac k témam: I. bundesliga
Zdroj: Webnoviny.sk - Borussia Dortmund už nepočíta so strelcom zlatého nemeckého gólu z majstrovstiev sveta 2014 © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Robiť viac neznamená byť hodnotnejší. Kniha, ktorá búra mýty o úspechu
Zbúraním historickej budovy v Trenčíne bol porušený zákon, vlastník môže dostať pokutu až jeden milión eur
Meky Žbirka: Zblízka. Toto je intímny portrét hudobníka, ktorý dal slovenskému popu svetový rozmer