Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Bénesov Mönchengladbach prišiel o prvé miesto v tabuľke I. bundesligy, Schalke zdolalo Frankfurt
15.12.2019 (Webnoviny.sk) - Nemecký futbalový klub Borussia Mönchengladbach sa v nedeľu nevrátil na prvú priečku bundesligovej tabuľky. Zverenci trénera Marca Roseho totiž prehrali na pôde VfL Wolfsburg 1:2, keď rozhodujúci gól strelil v 91. min Maximilian Arnold. Za hostí odohral 77 minút slovenský reprezentant Lászlo Bénes, no individuálne štatistiky si nevylepšil.
V druhom nedeľňajšom zápase si hráči Schalke 04 poradili s Frankfurtom 1:0.
I. bundesliga 2019/2020
- 15. kolo
Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach 2:1 (1:1)
Góly: 13. Schlager, 90.+ M. Arnold - 15. Embolo
László Bénes (Mönchengladbach) hral do 77. min
Schalke 04 - Frankfurt 1:0 (0:0)
Gól: 53. Raman, ČK: 67. Nübel (Schalke 04)
Viac k témam: I. bundesliga
Zdroj: Webnoviny.sk - Bénesov Mönchengladbach prišiel o prvé miesto v tabuľke I. bundesligy, Schalke zdolalo Frankfurt © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
Zákazníci Tesca rozhodnú, ako sa rozdelia granty vo výške 223 300 EUR na projekty pre mladých