Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Arturo Vidal si môže vydýchnuť. Prokuratúra v Čile zastavila jeho vyšetrovanie zo sexuálneho útoku
Webnoviny 3. máj 2025 553
3.5.2025 (SITA.sk) - Čilský futbalista Arturo Vidal bol zbavený podozrenia zo sexuálneho útoku, oznámili v piatok tamojší prokurátori. Dodali, že sťažnosť podaná ženou, ktorá sa týkala večierka v nočnom klube v Santiagu, bola zamietnutá.
Žena obvinila 37-ročného hviezdneho čilského stredopoliara a ďalších hráčov z prvoligového tímu Colo Colo zo sexuálneho útoku v nočnom klube, kde futbalisti oslavovali narodeniny.
„Podarilo sa nám zrekonštruovať udalosti toho dňa a nakoniec neexistujú dôkazy na podporu obvinení,“ uviedol prokurátor Felipe Cembrano vo videu zaslanom médiám. Iných nemenovaných spoluhráčov Vidala z Colo Colo naďalej vyšetrujú.
Bývalý stredopoliar Barcelony, Bayernu Mníchov, Juventusu a Interu Miláno Vidal sa minulý rok vrátil do Colo Colo, kde začal svoju kariéru v 17 rokoch. Bol súčasťou tzv. zlatej generácie krajiny, ktorá priviedla Čile k víťazstvu na Copa América v rokoch 2015 a 2016.
Viac k témam: Čilský futbalista
Zdroj: SITA.sk - Arturo Vidal si môže vydýchnuť. Prokuratúra v Čile zastavila jeho vyšetrovanie zo sexuálneho útoku © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Kubánsky disident Luis Manuel Otero Alcántara odišiel po odpykaní si trestu do exilu v USA