Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
UMAG 15. júla (WebNoviny.sk) - Slovenský tenista Andrej Martin nasadený ako siedmy zdolal Ekvádorčana Roberta Quiroza za 98 minút 6:2, 7:6 (0) v 1. kole kvalifikácie dvojhry na turnaji ATP 250 Plava Laguna Croatia Open v chorvátskom Umagu (celková dotácia 561 345 eur, antuka).
Odporúčame:
Martin Kližan nepostúpil do 2. kola na challengeri v nemeckom Braunschweigu
Práve v Umagu dosiahol 28-ročný Martin (aktuálne 164. v rebríčku ATP) jeden z najväčších úspechov kariéry, keď pred dvoma rokmi stroskotal až vo finále hlavnej súťaže na Talianovi Fabiovi Fogninim.
Vo finálovom 2. kole kvalifikácie v Umagu bude súperom A. Martina víťaz súboja Admir Kalender (Chor.) - Rogério Dutra Silva (Braz.-2).
ATP 250 Plava Laguna Croatia Open Dvojhra - kvalifikácia
- 1. kolo
Andrej Martin (SR-7) - Roberto Quiroz (Ekv.) 6:2, 7:6 (0) za 98 minút
Viac k témam: Andrej Martin, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk - Andrej Martin si výhrou zaistil miestenku do finále kvalifikácie v Umagu © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Peter Sagan zverejnil vtipné video, priblížil jazdu na obávaných kockách
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk