Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Aktualizované: Sekera na MS v hokeji 2017 nepríde, Švehla sa vyjadril aj k trapasu s hymnou
Webnoviny 7. máj 2017 617
- aktualizované 7. mája o 18:18
KOLÍN NAD RÝNOM 7. mája (WebNoviny.sk) - Vedenie slovenskej hokejovej reprezentácie v nedeľu doplnilo na oficiálnu súpisku na 81. majstrovstvách sveta v Nemecku a Francúzsku okrem Tomáša Ziga aj iného útočníka Tomáša Matoušeka.
Turnajová súpiska tímu SR je týmto krokom kompletná a už ju nie je možné dopĺňať. Je možné, že Zigo s Matoušekom už v nedeľu zasiahnu do duelu Slovenska proti výberu Lotyšska, zápas sa v kolínskej Lanxess Arene začne o 20.15 h.
Definitívne tak padla šanca na príchod obrancu Andreja Sekeru zo zámorskej NHL, jeho klub Edmonton Oilers je stále v play-off a skúsený zadák nedohral piatkový piaty zápas Edmontonu proti Anaheimu v 2. kole play-off zámorskej NHL.
Odporúčame:
Faux pas na MS v hokeji 2017: Slovákom po triumfe nad Talianmi zahrali zlú hymnu
Generálny manažér národného tímu Róbert Švehla sa v nedeľu krátko vrátil aj k sobotňajšiemu incidentu, keď organizátori MS 2017 po víťaznom zápase nad Talianmi "odmenili" Slovákov hymnou Slovinska.
"Na svetovom šampionáte by sa také veci nemali stávať. Hneď po zápase prišiel prezident Nemeckého hokejového zväzu a všetkým sa ospravedlnil, členom realizačného tímu aj hráčom. V pondelok bude direktoriát a budeme to tam riešiť. V tomto prípade zlyhal ľudský faktor."
Viac k témam: Andrej Sekera, hokej, Majstrovstvá sveta v hokeji MS v hokeji 2017, slovenská hokejová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk - Aktualizované: Sekera na MS v hokeji 2017 nepríde, Švehla sa vyjadril aj k trapasu s hymnou © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Lacko prehral vo finále kvalifikácie v Madride, v tajbrejku neuhral ani bodNasledujúci článok
Pedrosa využil pole position a ovládol Veľku cenu Španielska v MotoGP
V Záhrebe protestovali tisícky ľudí, požadovali vyššie mzdy aj dôchodky
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile
Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina