Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (22. júl 2026): Míting P-T-S, lesný požiar, monzún v Kašmíre, vyschnuté jazero a ebola v Kongu
- Ďalšia Orbánova opora končí. Generálny prokurátor odstúpil po tlaku zo strany novej vlády
- Orbán prešiel do protiútoku; obvinenia z korupcie sú podľa neho len snahou o likvidáciu Fideszu
- Lavrov vyhlásil, že sa stretne s Rubiom, rokovať budú o vojnách na Ukrajine aj Blízkom východe
- Starosta New Yorku vyzval na zatknutie Netanjahua, mesto na to podľa neho nemá právomoci
Poslanca SNS Ľuptáka napadli, polícia začala trestné stíhanie
Webnoviny 19. júl 2024 667
19.7.2024 (SITA.sk) - Polícia začala trestné stíhanie v súvislosti s fyzickým napadnutím poslanca Národnej rady SR. Podľa medializovaných informácií ide o poslanca za Slovenskú národnú stranu Pavla Ľuptáka. K násiliu prišlo v okrese Turčianske Teplice.
Trestné stíhanie sa týka porušovania domovej slobody a ublíženia na zdraví. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Zuzana Šefčíková, polícia po skutku zadržala podozrivú osobu a umiestnila ju v cele policajného zaistenia.
„V súčasnosti vykonávame procesné úkony a bližšie informácie poskytneme, keď to situácia dovolí,“ informovala.
Viac k témam: fyzické napadnutie, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline, Polícia, poslanec Národnej rady SR, Trestné stíhanie
Zdroj: SITA.sk - Poslanca SNS Ľuptáka napadli, polícia začala trestné stíhanie © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Boje Iránu s USA sa vystupňovali, Teherán útočí v regióne a ropa zdražela na mesačné maximum
Na prímerie sa už nehrajú. Irán vedie s USA plnohodnotnú vojnu, potvrdil prezident Pezeškján
Kocúr Larry, najznámejší obyvateľ Downing Street, dostal už siedmeho spolubývajúceho. Prídu naňho psie časy?