Nedeľa, 27. november 2022
Polojasno  4 °C
Mimoriadne správy

Dokonalý úložný systém, ktorý má veľkú kapacitu a zaberá minimum miesta

 Seocentrum  14. apríl 2021  620
Dokonalý úložný systém, ktorý má veľkú kapacitu a zaberá minimum miesta

Pohodlie a komfort sú pre náš život a blahobyt veľmi dôležité veci. Človek si preto zariaďuje svoj priestor na bývanie a prácu rôznymi špeciálnymi doplnkami a mechanizmami. A práve medzi tie aktuálne najužitočnejšie, ktoré sú tu s nami už veľmi dávno, no práve teraz získavajú čoraz väčšiu popularitu, patria kovové regály.


Ide o univerzálne skladovacie systémy, ktoré sú dnes súčasťou takmer každého jedného interiéru. Sú to štruktúry pozostávajúce z políc usporiadaných do niekoľkých úrovní, spojených jednoduchým skrutkovým alebo bezskrutkovým systémom. Takéto konštrukcie sú veľmi pohodlné nielen na montáž, ale aj manipuláciu. 


Kovové regály pre každého majú kompaktné parametre, nezaberajú veľa miesta, štýlovo dopĺňajú interiér, v ktorom sa môžu používať na skladovanie domácich predmetov, ako aj tovaru v obchodoch, kancelárii, dielni alebo skladoch


Čím sú ale tak výnimočné?


Kovové regály si vyberiete a zmontujete bez akejkoľvek námahy


Pokiaľ vám záleží na dobrých výsledkoch a pohodlí, svoj priestor by ste mali využívať hospodárne a stručne, bez ohľadu na to, aký účel plní.


Najlepší spôsob, ako tento problém vyriešiť, sú kovové regály od Majster Regál – funkčné skladové konštrukcie, ktoré zaberajú minimum miesta. 


Ide o ľahké a zároveň pevné oceľové konštrukcie určené na otvorené skladovanie akéhokoľvek druhu tovaru, materiálov, papierov, môžu mať rôzne rozmery a vždy iný počet sekcií. Kovové  regály je možné pohodlne zostaviť do dlhých modulov, čo umožňuje umiestniť na minimálnu plochu maximum materiálov a doplnkov. Všetko s pomocou jednoduchého návodu a použitím jednoduchého nástroja.


Prečo sa vám oplatia?


V interiéroch, ale aj kanceláriách, priemyselných priestoroch rôznych smerov je čoraz viac potrebné používať nábytok, ktorý zaberie čo najmenej miesta a zároveň má veľkú kapacitu. Samozrejme, takýto nábytok by mal byť odolný, teda kovový, pretože tento materiál má oproti iným veľmi veľa výhod:   • pevnosť a stabilita;

  • jednoduchosť a ľahkosť inštalácie;

  • odolnosť proti opotrebovaniu;

  • odolnosť voči teplotným extrémom;

  • ochrana proti korózii;

  • schopnosť ukladať na police pomerne ťažké predmety;

  • jednoduchá konfigurácia štruktúr a mobilita.


Ak ale neviete, kde si takéto kvalitné kovové regály kúpiť, s výberom vám poradí Majster Regál. Pred nákupom je však vždy lepšie objasniť si aj nasledujúce body:  • vlastnosti vášho skladu alebo priestoru;

  • rozmery nákladu plánovaného na uskladnenie;

  • a podmienky používania regálu. 


Spoľahlivosť tohto skladového systému je ale zaručená, pretože vaša spokojnosť bude vysokou mierou pohodlia odmenená. Tak sa o tom presvedčte a vhodný regál si vyberte. 


Zdroj obrázka: majster-regal.sk