Utorok, 16. júl 2024
Mimoriadne správy

Ste sama a chcete sa potešiť? Vieme, čo potrebujete a ako si to vybrať

 Seocentrum  28. jún 2024  212  
Ste sama a chcete sa potešiť? Vieme, čo potrebujete a ako si to vybrať

Keď je človek dlhšiu dobu nezadaný, okrem iného mu chýbajú aj intímne chvíle (ak teda nevyhľadáva známosti na jednu noc). Platí to rovnako pre mužov aj pre ženy, ale teraz sa budeme venovať nežnejšiemu pohlaviu. Každej žene, ktorá si chce sama dopriať dávku rozkoše, totiž prezradíme, na čo sa zamerať pri výbere vibrátora.


Pomery kvality a ceny


Ako aj pri iných „konvenčnejších“ produktoch aj pri vibrátoroch platí, že sa snažíme nájsť ten správny pomer medzi kvalitou a cenou. Tu však ide o váš pôžitok a preto by ste nemali šetriť. Drahšie vibrátory rozhodne nestoja viac len tak bezdôvodne, doprajú vám totižto prvotriedne uspokojenie.


Rozmery


Vzhľadom na „účel“ vibrátorov je pochopiteľné, že veľmi dôležitým parametrom pri kúpe sú rozmery a teda dĺžka a priemer. Z tohto hľadiska určite každá žena vie, čo chce. Nezáleží na tom, aké máte preferencie, z bohatej ponuky rôznych vibrátorov si zaručene vyberiete. Či už preferujete „normálnejšie“ veľkosti, alebo vás zaujímajú výlučne nadrozmerné vibrátory.


Funkcionalita


Za pôžitkom, ktorý vám môže vibrátor poskytnúť, však nie je len jeho veľkosť. V podstate samozrejmosťou je možnosť meniť intenzitu vibrácií a pri lepších modeloch si dokonca môžete zvoliť z niekoľkých vibračných rytmov, aby boli vaše sexuálne zážitky s takouto hračkou čo najpestrejšie.


Materiál


V neposlednom rade treba dobre zvážiť materiál, z ktorého bude vibrátor vyrobený. Obzvlášť treba brať do úvahy prípadnú citlivosť na niektoré materiály, napríklad latex. V takýchto prípadoch sa pochopiteľne treba vyhnúť vibrátorom z daných materiálov. V prípade, že reagujete citlivejšie vo všeobecnosti, hľadajte hypoalergénne modely. A čo dodať na záver? Hádam len toľko, že ak ste si už vybrali a chystáte sa svoj nový vibrátor poriadne „otestovať“, nezabudnite predtým pozatvárať plastové okná vo vašej domácnosti. Ak teda nechcete, aby sa vaši susedia hneď dovtípili, čo za balík vám to prišiel.


Zdroj obrázka: Autor:
deagreez / Stock.adobe.com

Predchádzajúci článok

Štyri tipy pre dokonalú terasu