Nedeľa, 28. máj 2023
Jasno  9,5 °C
Mimoriadne správy

Ako si vybrať šaty, aby vyniklo to, čo je na vás najatraktívnejšie?

 Seocentrum  28. jún 2021  609  
Ako si vybrať šaty, aby vyniklo to, čo je na vás najatraktívnejšie?

Po uvoľnení opatrení sa nám pomaly, ale isto rozbiehajú rôzne spoločenské udalosti. Páni vyťahujú obleky, ktoré používajú už roky a pokiaľ sa do nich stále zmestia, väčšinou neriešia, koľkokrát už svoj oblek mali. Dámy si však s najväčšou pravdepodobnosťou budú chcieť obliecť šaty, ktoré ešte nikde neukázali. To znamená, že treba ísť nakupovať.


Dlhé nohy ukážte, kratšie opticky predĺžte


Druhov šiat je nespočetné množstvo a platí to aj pre spoločenské dámske šaty. Rôzne dĺžky, strihy, vzory a farby dávajú na výber z obrovského množstva variantov. Ako však vybrať také šaty, aby ste skutočne zažiarila?


Začnime dĺžkou šiat. Pokiaľ máte krásne dlhé nohy, nebojte sa kratších šiat, aby ste nohy ukázala v čo najväčšej miere. Ak sa za svoje nohy nehanbíte, ale chcela by ste, aby boli dlhšie, zvoľte si dlhé šaty s prestrihom pod prsiami, ktoré opticky predĺžia vaše nohy tak, že ostatní vás budú považovať za dlhonohú modelku. Pokiaľ naviac chcete vaše síce kratšie, ale stále pekné nohy predĺžiť, ale aj ukázať, zvoľte šaty s rozparkom, ktorý podráždi nejedno pánske oko.


Nehanbite sa poodhaliť vaše prednosti alebo vyšportovanú postavu


Zrejme druhá najčastejšia vec, ktorá sa pri šatách (po ich dĺžke) rieši, je veľkosť výstrihu. Rovnako ako pri rozparku aj veľkosť výstrihu, ktorý si zvolíte, určujú hlavne dva faktory. Prvým je vaša odvaha a druhým to, či máte čo ukázať.


Ak patríte medzi obdarenejšie dámy, či už vďaka prírode, alebo vďaka šikovným rukám plastického chirurga, nebojte sa vaše prednosti ukázať a zvoliť aj vyzývavejší výstrih. Pokiaľ to samozrejme charakter danej spoločenskej udalosti umožňuje. Pripravte sa ale, že doň budú skĺzavať pánske pohľady. Na druhej strane, niektorí vďaka pohľadu na váš objemnejší hrudník budú možno môcť konečne vysadiť Cialis.


Odhaliť však môžete aj chrbát. V šatách, ktoré ho odhaľujú, vyniknú hlavne športovkyne, ktoré majú chrbát adekvátne vypracovaný. Môžu sa tak pochváliť svojou tvrdou drinou na tréningoch. Rovnako tak milovníčky pravidelného športovania určite zoženú úspech v úzkych obtiahnutých šatách, ktoré ukážu, že na ich tele nie je žiadny prebytočný tuk.


Zdroj obrázka: Autor: conrado / Shutterstock.com