Utorok, 23. apríl 2024
Mimoriadne správy

Psychotriler, z ktorého vám padne sánka. Pomocníčka

 Milan Buno  16. marec 2023  259  
Psychotriler, z ktorého vám padne sánka. Pomocníčka

„Neuveriteľný priebeh deja. Spadne vám z neho sánka. Je to naozaj ohromný triler, čítal sa takmer sám.“


Psychotriler Pomocníčka vás dostane do kolien a nebudete ju vedieť – ani chcieť – odložiť. Napínavé od prvých strán. Špičkový triler, pri ktorom budete lapať po dychu a ak máte radi napätie, užijete si ho až do prekvapivého záveru.


"Vitajte v mojej rodine," povie Nina Winchesterová a podá mi svoju elegantnú ruku s dokonalou manikúrou. Zdvorilo sa usmejem a poobzerám sa po mramorovej chodbe. Táto práca je mojou poslednou šancou na nový začiatok. Môžem sa tváriť, že som niekto iný. Čoskoro však pochopím, že Winchesterovci majú oveľa nebezpečnejšie tajomstvá než ja...


Každý deň im upratujem nádherný dom odhora až dolu. Chodievam po ich dcéru do školy. A varím chutné jedlá pre celú rodinu. Potom jedávam sama v maličkej izbe v podkroví.


Usilujem sa ignorovať neporiadok, ktorý Nina dookola vytvára, len aby ma mohla sledovať, ako ho upratujem. Aj jej klamstvá o vlastnej dcére či rastúce trápenie jej manžela Andrewa. Lenže pri pohľade do jeho nádherných hnedých očí plných bolesti je ťažké nesnívať, aké by bolo viesť rovnaký život ako Nina. S obrovským šatníkom, luxusným autom, dokonalým manželom.


Iba jediný raz si vyskúšam jedny z Nininých snehobielych šiat, aby som zistila, aké to je. Nina na to však príde...a keď zistím, že dvere mojej izby sa dajú zamknúť iba zvonku, je už neskoro.


Napriek tomu sa upokojujem, že Winchesterovci netušia, kto v skutočnosti som. Nevedia, čoho som schopná...


Pomocníčka je strhujúci triler, v ktorom vám neustále zvraty nedajú vydýchnuť. Budú vás šokovať a keď to budete čakať najmenej, potom to príde... Myslíte si, že viete, čo bude nasledovať....že stojíte nohami pevne na zemi...no ste na omyle. Autorka vás opäť prekvapí a zaskočí. Akoby vyťahovala z talóna nové a nové triky.


Freida McFaddenová je autorka bestsellerov na Amazone, Wall Street Journal a USA Today. Je to praktizujúca lekárka, ktorá sa špecializuje na poranenia mozgu...a možno aj preto píše také fantastické psychotrilery, ktoré sa vám doslova zavŕtajú do hlavy :o) Bola tiež nominovaná na cenu Goodreads Choice Awards a jej romány preložili do viac ako 30 jazykov.