Nedeľa, 24. október 2021
Slnečno  3,8 °C
Mimoriadne správy

Vráťte sa o niekoľko rokov späť

 Seocentrum  28. jún 2021  190
Vráťte sa o niekoľko rokov späť

Rôzne fyzické prejavy starnutia skôr či neskôr „dobehnú“ každého muža aj ženu. Hlavne ženy, ktoré si viac zakladajú na svojom výzore a mladistvom vzhľade, budú viac riešiť každú vrásku. Dobrou správou však je, že riešení sa ponúka hneď niekoľko.


Kyselina hyalurónová pomôže k mladistvému vzhľadu aj k zvodným perám


Aký spôsob odstránenia a vyhladenia nežiaducich vrások si vybrať? To vám najlepšie poradí skúsený dermatológ, ktorý na základe vyšetrenia presne určí, čo bude pre vás to najlepšie. Väčšinou je najlepšia voľba botulotoxín.


Pomôcť proti prejavom starnutia kože a vzniku statických vrások, čiže vrások, ktoré vznikajú v súvislosti s vekom, či životným štýlom, môže aj kyselina hyalurónová. Tá sa dá mimochodom použiť aj na augmentáciu pier, takže okrem omladenia môžete vďaka nej získať aj väčšie a plnšie pery, ktoré vám pridajú na atraktivite.


Nebudú veriť vášmu veku


V prípade ešte len začínajúcich mimických, či mimotvárových vrások sa dá využiť CO2 (frakčný) resurfacing, ktorý ich zjemní, prípadne úplne odstráni. S povrchovými vráskami na koži si zase poradí chemický peeling alebo takzvané fotoomladenie pomocou intenzívneho pulzného svetla.


Ako sme už spomínali, skúsený dermatológ vám určí tú najlepšiu variantu pre dosiahnutie najlepšieho výsledku. Jednoducho si tak môžete dopriať pocit, keď vám ľudia, ktorí vás nepoznajú, budú hádať výrazne nižší vek ako ten skutočný. Nehovorte, žeby sa vám to nepáčilo.


Do dokonalosti môžete svoj vzhľad dotiahnuť novým mladistvým účesom. A čo takto ozdobiť si svoju „novú“ mladú tvár luxusnými diamantovými náušnicami? Môžete si byť však istá, že nech budú náušnice akékoľvek , vašej novonadobudnutej kráse sa nevyrovnajú. Len sa potom nečudujte, keď budú mať zrazu o vás záujem mladíci, ktorí by vekom mohli byť vaši synovia.


Zdroj obrázka: Autor: Nestor Rizhniak / Shutterstock.com