Utorok, 28. september 2021
Slnečno  17,7 °C
Mimoriadne správy

Akú techniku by ste mali nájsť v kvalitnom autoservise?

 Seocentrum  23. júl 2021  167
Akú techniku by ste mali nájsť v kvalitnom autoservise?

Majitelia autoservisov majú určite mnoho šikovných strojov a pomôcok, ktoré im pomáhajú pri každodennej práci. Rozhodne to nie je o pohodlnosti alebo lenivosti, ale o šetrení zdravia samotných zamestnancov, ktorí sa už nemusia tak často zohýbať alebo robiť iné neprirodzené pohyby a ničiť si chrbát. Pre zákazníkov je to tiež jedna z výhod, pretože svoje auto budú mať opravené alebo inak vylepšené omnoho rýchlejšie, ako keby to robil len človek.


Nemusí ísť len o prezutie


Dokonca aj vybavenie pneuservisu má svoj zmysel a niekoľko noviniek. Populárnym strojom, ktorý môže uľahčiť prácu je napríklad umývačka kolies. Tu sa rozhodne spája šetrenie od neustáleho zohýbania sa a rovnako aj omnoho kratší čas, kedy je všetko hotové. Nájsť tu ale môžeme aj vyvažovačky kolies, rôzne závažia a asi najlepších pomocníkov, vyzúvačky a prezúvačky pneumatík. Tie urýchľujú prácu natoľko, že nie je problém to spraviť na počkanie a zákazník môže hneď s novými pneumatikami aj odísť. Niektoré servisy majú dokonca aj nejaké vybavenie pre nákladné autá alebo poľnohospodárske stroje. Ale z pochopiteľných dôvodov to nie je potrebné v každej dielni. 


Bez prúdu? Nevadí. 


Elektrický prúd je naozaj dôležitý, hlavne ak je nejaká stavba alebo dielňa odkázaná práve na ňu, keďže mnoho strojov je práve elektrických. Aj pre prípady vypadnutia prúdu je riešenie. Inovatívne elektrocentrály majú mnoho výhod. Sú veľmi spoľahlivé a výkonné. Je jedno či ju máte na stavbách alebo na jednom mieste v dielni, všade funguje tak, ako má. Fungujú jednoducho. Prevažne na báze benzínu a ručného štartovania. Výkon a objem si môžete bez problémov nájsť pri každom výrobku, bolo by teda dobré vedieť už pri pozeraní produktov, čo presne potrebujete. Ak si nie ste istý výberom, zamestnanci radi pomôžu nielen na kamenných predajniach, ale určite aj na rôznych internetových stránkach, kde sa predávajú. Kúpou rozhodne získate a aspoň vás už nič negatívne neprekvapí. 


Zdroj obrázku: Hquality / Shutterstock.com