Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Žena sa pohádala s kolegami v práci a vytiahla zbraň, „šialenou streľbou“ zabila aj troch ľudí
Webnoviny 21. september 2018 754
ABERDEEN 21. septembra (WebNoviny.sk) - Žena, ktorá bola dočasne zamestnaná v skladisku siete lekární v Marylande, sa vo štvrtok ráno pohádala s kolegami a začala na nich strieľať.
Zabila pri tom troch ľudí a následne obrátila zbraň proti sebe. Páchateľku identifikovali ako Snochiu Moseley z okresu Baltimore.
Šerif označil zločin za nezmyselný
Incident sa stal okolo 9:00 ráno v distribučnom centre spoločnosti Rite Aid na severe Marylandu. Podľa šerifa okresu Harford Jeffreyho Gahlera žena začala strieľať pred skladiskom a pokračovala vo vnútri.
Odporúčame:
Z obzvlášť závažného zločinu vraždy ide obvinený senior do väzby
Použila pri tom zrejme len jednu ručnú strelnú zbraň značky Glock, ktorá bola registrovaná na jej meno. "Momentálne nemáme motív tohto nezmyselného činu," povedal šerif na tlačovej konferencii.
Gahler okrem iného uviedol, že páchateľka tiež pri streľbe zranila troch ľudí, ale predpokladá sa, že prežijú. Ona sama zomrela v nemocnici v dôsledku strelného zranenia, ktoré si spôsobila. Nemocnice v okolí nahlásili, že v súvislosti s incidentom prijali piatich pacientov, píše agentúra AP.
Ľudia sa rozutekali do všetkých strán
Zamestnanci skladiska incident opísali ako "šialenú streľbu", pri ktorej sa ľudia rozutekali do všetkých strán a kričali. Podľa Waltera Zambrana, jedného zo zamestnancov, streľba trvala niekoľko minút.
Odporúčame:
Tínedžeri utrpeli zranenia po streľbe pred školou v Chicagu, polícia zaistila zbraň aj strelivo
Hovorkyňa Rite Aid Susan Henderson informovala, že sa streľba odohrala v menšom zariadení pri hlavnej budove distribučného centra. Pre incident ho dočasne zatvorili.
Viac k témam: Maryland, polícia, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Žena sa pohádala s kolegami v práci a vytiahla zbraň, „šialenou streľbou“ zabila aj troch ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nezabudnuteľné momenty na MS 2026. Nórske veslovanie, virálny Haaland, skvelé Kapverdy či politický zásah Trumpa – VIDEO, FOTO
Fico ostro zaútočil na Európsku komisiu, jej správu o právnom štáte označil za pokryteckú – VIDEO