Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Zavraždili lídra mexickej LGBT komunity a ďalších aktivistov, obete mali prestrelené hlavy
MEXIKO 20. júna (WebNoviny.sk) - V mexickom štáte Guerrero našli pri diaľnici telá troch zavraždených aktivistov z LGBT komunity. Zástupca tamojších bezpečnostných orgánov Roberto Alvarez uviedol, že telá objavili v nedeľu na ceste medzi mestami Taxco a Cuernavaca.
Odporúčame:
Aktivisti LGBT pochodujú vo Varšave za svoje práva, na námestí vytvorili dúhu z vody a svetiel
Všetky obete utrpeli strely do hlavy. Alvarez prezradil, že podľa dôkazov a svedeckých výpovedí vraždy zrejme súvisia s vydieraním. Polícia už zatkla štyri osoby, ktoré mali pri sebe drogy a zbrane, jedna z nich je podozrivá z vrážd.
Obete identifikovali ako Rubena Estradu, lídra komunity gejov v meste Taxco, a aktivistov Carlosa Uriela Lopeza a Roberta Vegu.
Viac k témam: krimi, LGBT, Mexiko, polícia, smrť, streľba, vražda, vydieranie
Zdroj: Webnoviny.sk - Zavraždili lídra mexickej LGBT komunity a ďalších aktivistov, obete mali prestrelené hlavy © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Slovensko na križovatke. Poslanci dali v prvom čítaní zelenú zrušeniu Úradu na ochranu oznamovateľov
Kauza Mýtnik sa blíži k verdiktu, Špecializovaný trestný súd ukončil dokazovanie
Giving Tuesday v Červenom nose – žiaci vytvorili nový outfit klaunských áut, aby potešili deti v nemocniciach