Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
5.12.2024 (SITA.sk) - Zamestnankyňu nemocnice v strednom Nemecku smrteľne zranil muž s kušou. Informovali o tom vo štvrtok predstavitelia nemeckej polície a prokuratúry. Podozrivého zadržali o niekoľko hodín neskôr.
Incident sa odohral v stredu popoludní v nemocnici v mestečku Bad Zwesten v Hesensku. Podľa prokuratúry a polície muž napadol 50-ročnú zamestnankyňu a ušiel. Žena na mieste zomrela.
Vyšetrovatelia rýchlo identifikovali podozrivého 58-ročného muža z okresu Passau pri rakúskych hraniciach a v noci ho zatkli na diaľničnom odpočívadle v Bavorsku. Polícia bez ďalších podrobností uviedla, že zaistila dôkazy. Policajti a prokurátori stále vyšetrujú okolnosti a motív činu a o informácie žiadajú aj svedkov udalosti.
Zdroj: SITA.sk - Zamestnankyňu nemocnice v nemeckom mestečku zabil muž s kušou © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Holandsko podporí ukrajinskú protivzdušnú obranu a kybernetickú odolnosť
Kauza Mýtnik sa blíži k verdiktu, Špecializovaný trestný súd ukončil dokazovanie
Giving Tuesday v Červenom nose – žiaci vytvorili nový outfit klaunských áut, aby potešili deti v nemocniciach
Táto „obyčajná burina“ môže zachrániť vašu pečeň aj trávenie