Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
- Americký súkromný sektor minulý mesiac znížil počet zamestnancov
Záchranársky vrtuľník havaroval počas cvičného letu, zomrelo všetkých deväť ľudí na palube
TOKIO 6. marca (WebNoviny.sk) - Všetkých deväť ľudí na palube prišlo o život pri nehode záchranárskeho vrtuľníka, ktorý sa v nedeľu zrútil v horskej oblasti stredného Japonska. Informovali o tom v pondelok japonské úrady.
Na palube helikoptéry sa nachádzalo sedem požiarnikov, palubný technik a pilot. Zahynuli počas cvičného letu v oblasti hory Hačibuse, približne 250 kilometrov severozápadne od Tokia.
Vrtuľník americkej výroby typu Bell 420EP patril záchranárskemu útvaru prefektúry Nagano. Príčinu havárie objasní až ďalšie vyšetrovanie.
Zdroj: Webnoviny.sk - Záchranársky vrtuľník havaroval počas cvičného letu, zomrelo všetkých deväť ľudí na palube © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Nemecko chcelo v roku 2015 uzavrieť hranice, no neurobilo toNasledujúci článok
Britské bezpečnostné sily zmarili za posledné roky 13 teroristických útokov
Horské strediská sú pripravené na zimnú sezónu, do rozvoja investovali desiatky miliónov eur
Slovensko na križovatke. Poslanci dali v prvom čítaní zelenú zrušeniu Úradu na ochranu oznamovateľov
Ministerstvo cestovného ruchu a športu je pre Huliaka zlatá baňa, Demokrati upozorňujú na nadštandardné odmeny – VIDEO