Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Z výstavy šperkov ukradli päťdesiatkarátový diamant za 1,65 milióna eur
26.10.2019 (Webnoviny.sk) - Japonská polícia vyšetruje krádež diamantu za 200 miliónov jenov (v prepočte približne 1,65 milióna eur) z medzinárodnej výstavy šperkov v meste Jokohama. Päťdesiatkarátový diamant naposledy videli vo štvrtok o 17:00 vo vitríne. Podľa polície o hodinu neskôr tam už nebol a vitrína bola odomknutá.
Polícia v sobotu potvrdila, že zatiaľ nikoho nezatkla, no v súčasnosti skúmajú video, v ktorom je možné vidieť muža, ako sa v inkriminovanom čase pohyboval pri vitríne.
Organizátori uviedli, že trojdňové podujatie sa skončilo v piatok. Zúčastnili sa na ňom zástupcovia viac ako 410 obchodov so šperkami a vyše desaťtisíc návštevníkov, ktorí si zakúpili vstupenky.
Viac k témam: diamant, krádež
Zdroj: Webnoviny.sk - Z výstavy šperkov ukradli päťdesiatkarátový diamant za 1,65 milióna eur © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Kauza Mýtnik sa blíži k verdiktu, Špecializovaný trestný súd ukončil dokazovanie
Giving Tuesday v Červenom nose – žiaci vytvorili nový outfit klaunských áut, aby potešili deti v nemocniciach
Táto „obyčajná burina“ môže zachrániť vašu pečeň aj trávenie