Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
25.5.2020 (Webnoviny.sk) - V čínskom meste Wu-chan otestovali na koronavírus viac ako 6,5 milióna obyvateľov. Tamojšie úrady predtým informovali, že v rámci desaťdňovej kampane chcú otestovať všetkých 11 miliónov obyvateľov a v pondelok vyzvali tých, ktorí sa ešte nepodrobili testu, aby tak urobili do utorka.
Od začiatku testovania nezistili ochorenie COVID-19 u žiadneho človeka, no niekoľko ľudí bez príznakov malo pozitívny test na koronavírus.
Viac o téme: Koronavírus
Čínska tlačová agentúra Sin-chua uviedla, že pred začiatkom projektu otestovali vyše troch miliónov ľudí. S testovaním začali po tom, ako v jednom obytnom komplexe objavili šiestich infikovaných.
Viac k témam: Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk - Vo Wu-chane otestovali na koronavírus už viac ako šesť miliónov ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Američania vydali zákaz cestovania z Brazílie do USA, dôvodom je koronavírus
Slovensko na križovatke. Poslanci dali v prvom čítaní zelenú zrušeniu Úradu na ochranu oznamovateľov
Kauza Mýtnik sa blíži k verdiktu, Špecializovaný trestný súd ukončil dokazovanie
Spoluprácu s Českou republikou je potrebné rozširovať na všetkých úrovniach, tvrdí prezident Pellegrini