Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
U pasažiera prepukla lietadlová choroba, stroj Easyjet musel urobiť otočku a vrátiť sa na letisko
23.8.2025 (SITA.sk) - Lietadlo spoločnosti Easyjet smerujúce z Francúzska do Portugalska sa muselo otočiť vo vzduchu a vrátiť sa na letisko v Lyone, keď sa cestujúci v delíriu pokúšal vlámať do kokpitu lietadla. Incident sa stal v piatok večer a francúzska polícia o ňom informovala v sobotu. Muža zadržali ostatní cestujúci na čas, kým lietadlo nepristálo, uviedla polícia.
„Let z Lyonu do Porta sa krátko po štarte vrátil do Lyonu pre správanie sa cestujúceho na palube. Lietadlo čakala polícia a keď cestujúceho vyviedla, let pokračoval do Porta,“ uviedla vo vyhlásení firma Easyjet.
Podľa polície cestujúcim, kvôli ktorému sa lietadlo muselo vrátiť, je 26-ročný portugalský štátny príslušník. Lekárske vyšetrenie ukázalo, že u muža prepukla kinetóza čiže lietadlová choroba. Hospitalizovali ho vo Francúzsku.
Viac k témam: easyJet
Zdroj: SITA.sk - U pasažiera prepukla lietadlová choroba, stroj Easyjet musel urobiť otočku a vrátiť sa na letisko © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Obeťami podpaľačstva sa v Londýne stali piati ľudia, traja sú v kritickom staveNasledujúci článok
V ruskej jadrovej elektrárni Kursk horelo
Najvyšší súd prejedná odvolanie prokurátora vo veci Kádára zo skupiny sátorovcov
Polopodzemné kontajnery v Nitre pribúdajú, mesto už ich má takmer päťsto – FOTO
Demokrati chcú byť súčasťou protivládneho opozičného bloku a potom aj novej vlády – VIDEO