Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Top foto dňa (19. máj 2024): Bezpečnostná situácia na Slovensku, zhromaždenie na premiérovu počesť aj ruské útoky na Charkovskú oblasť
19.5.2024 (SITA.sk) - Aj 19. máj bol bohatý na udalosti, v priloženej fotogalérii si môžete pozrieť, ako ich zachytili objektívy fotoaparátov.
Zobraziť fotogalériu k článku:
Top foto dňa – 19. máj (fotografie)
Top foto dňa vám na webe sita.sk aj našich sociálnych sieťach prinášame každý deň v podvečerných hodinách.
Viac k témam: Top foto dňa
Zdroj: SITA.sk - Top foto dňa (19. máj 2024): Bezpečnostná situácia na Slovensku, zhromaždenie na premiérovu počesť aj ruské útoky na Charkovskú oblasť © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Slovenská pošta pozastavila zásielky do viacerých krajín sveta, reaguje tak na bezpečnostnú situáciu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Henkel Slovensko dáva IT technike druhý život a spája udržateľnosť s pomocou komunite