Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
Syn dobodal na smrť svojho otca počas videohovoru na Zoome, incident videlo dvadsať účastníkov (video)
22.5.2020 (Webnoviny.sk) - V americkom štáte New York na smrť dobodal syn svojho otca počas videohovoru na komunikačnej platforme Zoom, na ktorom sa zúčastňovalo ďalších 20 účastníkov. Informuje o tom spravodajský portál BBC s odvolaním sa na políciu.
Incident sa stal v obci Amityville na Long Islande, kde 32-ročný Thomas Scully-Powers napadol o 40 rokov staršieho Dwighta Powersa a následne vyskočil z okna a utiekol. Chytili ho hodinu po tom, čo ostatní účastníci videohovoru zavolali políciu.
Páchateľ utrpel ľahšie zranenia, ktoré mu ošetrili v nemocnici. Obvinili ho z vraždy druhého stupňa. Motív jeho útoku zatiaľ nie je známy.
Polícia informovala, že vo štvrtok popoludní dostali hlásenie o incidente od viacerých účastníkov videohovoru, ktorí si všimli, že muž spadol. Nájdenie domu, kde sa skutok stal, však chvíľu trvalo, keďže volajúci nevedeli, kde obeť žila. Niektorí ľudia podľa viacerých správ možno útok videli.
Viac k témam: útok nožom, videohovory, vrah, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk - Syn dobodal na smrť svojho otca počas videohovoru na Zoome, incident videlo dvadsať účastníkov (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Trump opakovane zaútočil na vedcov, ktorí počas pandémie nezdieľajú jeho názory
Slovensko na križovatke. Poslanci dali v prvom čítaní zelenú zrušeniu Úradu na ochranu oznamovateľov
Kauza Mýtnik sa blíži k verdiktu, Špecializovaný trestný súd ukončil dokazovanie
Spoluprácu s Českou republikou je potrebné rozširovať na všetkých úrovniach, tvrdí prezident Pellegrini