Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Streľba na americkom internáte si vyžiadala dve mŕtve ženy a zranené dieťa (video)
4.2.2020 (Webnoviny.sk) - Dve ženy prišli o život a dieťa utrpelo zranenia v pondelok pri streľbe v internáte v americkom štáte Texas. Incident sa stal ráno na Texas A&M University-Commerce, kde do skorého popoludnia platila výzva, aby si študenti a zamestnanci našli úkryt na mieste ich výskytu.
Náčelník univerzitnej polície Bryan Vaughn uviedol, že zhruba o štvrť na jedenásť reagovali na telefonát a v jednej z internátnych izieb našli dve mŕtve ženy. V miestnosti bol aj zhruba dvojročný chlapec, ktorého vzali do nemocnice. Dieťa je v stabilizovanom stave.
Úrady neidentifikovali podozrivého strelca a ani neuviedli, či boli zosnulé ženy študentky univerzity. Univerzita zrušila po streľbe vyučovanie a neskôr oznámila, že to potrvá až do štvrtka. Internát Pride Rock a okolitá oblasť sú v dôsledku vyšetrovania zatiaľ uzavreté.
Viac k témam: streľba, Texas
Zdroj: Webnoviny.sk - Streľba na americkom internáte si vyžiadala dve mŕtve ženy a zranené dieťa (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Konsolidácia je tak smutný príbeh, že tu už strácam svoj zmysel pre humor, tvrdí expremiérka Radičová – VIDEO
Pod Spišským hradom otvorili unikátny športový areál, Nordpark v Žehre spája pohyb a históriu
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve