Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Rusko sa pochválilo úspechom v Sevastopoľskom zálive, armáda údajne odvrátila všetky útoky dronmi
29.10.2022 (Webnoviny.sk) - Ruské námorníctvo vraj odrazilo útok dronmi v Sevastopoľskom zálive na ukrajinskom polostrove Krym, ktorý Rusko anektovalo v roku 2014.
Viac o téme: Vojna na Ukrajine
„Lode Čiernomorskej flotily odrazili útok dronmi vo vodách Sevastopoľského zálivu," uviedol na komunikačnej platforme Telegram Moskvou dosadený gubernátor Sevastopoľa Michail Razvožajev. „V meste nebolo nič zasiahnuté. Zostávame pokojní. Situáciu máme pod kontrolou," dodal.
Miestni predstavitelia konštatovali, že trajekty a lode dočasne zastavili premávku v zálive. Ukrajinská strana útok dronmi nepotvrdila. Informuje o tom portál news.sky.com.
Viac k témam: Drony, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk - Rusko sa pochválilo úspechom v Sevastopoľskom zálive, armáda údajne odvrátila všetky útoky dronmi © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Nová napínavá a prekvapivá Freida McFadden - Milá Debbie
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov